De drie Oscars

 

ISI, een initiatief van brancheorganisaties, verzekeraars en technologiebedrijven, is gestart met de Innovatieprijs 2006. Branchegenoten kunnen ideeën, die hun nut in de praktijk hebben bewezen, voor 31 augustus 2006 inzenden. Een deelnameformulier. De beste inzending wordt beloond met 5.000 euro. (Bron VVP)

Laat ik maar eens een paar insturen.

De “van de wieg tot het graf” polis.
Ik heb uitgerekend dat als opa aan een pasgeboren kleinkind een bedrag schenkt van 40.000 euro, het kind daar levenslang alle verzekeringen van kan betalen. De inboedel vanaf 21 jaar, de aansprakelijkheidsverzekering, maar ook de hypotheek en een alleszins redelijk pensioen vanaf 65 jaar. We hebben binnenkort toch voldoende opa’s door de vergrijzing. Nu moeten er alleen
nog voldoende kinderen worden “gemaakt”. Desgewenst kan ik daarbij assisteren.

De baby AOW-polis
De AOW discussie is gemakkelijk op te lossen
met mijn innovatie om de AOW niet vanaf 65 jaar te geven maar direct bij
geboorte uit te keren. Tot 18 jaar een AOW-uitkering krijgen en daar moet de
rest van het leven mee worden gedaan. Plots zal de vergrijzing tot staan worden
gebracht. Wie wil er niet kinderen krijgen met zo’n prachtig bonus. En op 65
jaar is het spaargeld zoveel opgerent dat daar een prima pensioen voor kan
worden gekregen.

De No-claimpolis
Dit is de eerste polis waar geen premie voor
gevraagd wordt. Dat scheelt voor zowel de verzekeraar zal de verzekerde een
hoop administratie. Geen onhandig polisbladen; geen premieplicht en geen
mogelijkheid schade te claimen met het risico dat die wordt afgewezen.

Ik ben nog even op vakantie dus nu maar hopen dat niemand vóór 31 augustus deze gouden ideeën alvast instuurt en de prijs wint.