Motiverende Movir

Zakelijke professionals en medici die een arbeidsongeschiktheidsverzekering bij Movir aanvragen, ontvangen voortaan kosteloos een voorlopige dekking voor het ongevallenrisico. Willen zij de verzekering later laten ingaan, dan kunnen zij kiezen voor een verbeterde en vereenvoudigde overbruggingsregeling.

De overbruggingsregeling biedt verzekerden zekerheid wanneer zij vroegtijdig de aov aanvragen, bijvoorbeeld bij het oversluiten van de verzekering van een andere maatschappij naar Movir of als ze overstappen van een loondienstsituatie naar een zelfstandige werksituatie. Mochten zij na acceptatie maar vóór de ingangsdatum van de verzekering arbeidsongeschikt raken, dan keert Movir volgens de voorwaarden van verzekering uit. De overbruggingspremie is verlaagd naar 15% pro rato premie en wordt voortaan in één keer vooraf in rekening gebracht.

Daarnaast ook nog een opstekertje voor de advocaten onder ons:

Het convenant van Movir met de Stichting Pensioenfonds Nederlandse Orde van Advocaten (APF) en BaliePlus is voor het derde jaar op rij winstgevend geweest voor advocaten. Elke advocaat die is verzekerd volgens deze overeenkomst ontvangt een winstdeling in de vorm van een premierestitutie.
Het convenant is ingegaan op 1 januari 2007. Sindsdien werd er telkens een positief resultaat geboekt. De winstdeling komt dit jaar neer op een premierestitutie van 0,69% van de betaalde premie over 2009. “Een premierestitutie van 0,69% lijkt niet spectaculair”, zegt Movir-directeur Louis van Drunen. “Maar kijkend naar het economische klimaat in 2009 is de winstdeling toch wel bijzonder.” In het eerste jaar viel de winstdeling nog een stuk hoger uit. Toen bedroeg de premierestitutie 9,4% van de betaalde premie.

Oefent u een beroep uit waarvoor Movir een arbeidsongeschiktheidsverzekering aanbiedt: neem eens contact op met ons. Wij leggen de voor- en nadelen van deze verzekeraar én andere aanbieders van arbeidsongeschiktheidsverzekeringen graag uitgebreid uit.